فریمن
311 طرفدار
فریمن هنرمند شماره 153 ویکی صدا می باشد
  • فریمن

    عکس فریمن
  • فریمن

    عکس فریمن
  • فریمن

    عکس فریمن

بیوگرافی

فریمن خواننده ای ایرانی است که در تهران به دنیا آمده (12/1363 ) که در ایران مشغول به کاره و تا الآن که تقریبا بیشتر از یک ساله که آهنگ های خودش رو بیرون میده 7 آهنگ خونده که اسم آهنگ هشو به ترتیب در زیر مشاهده میکنید.
1.they wont undrestand
2.Love sick
3.Mona
4.Wanna be your lover
5.Stay with me
6. she's gone
7.Tak Ahang(Daram Mimiram
و الآن هم فریمن در حال کار بر روی آلبوم جدیدش به نام take one more pill است که هنوز وارد بازار نشده که به نظرم باید کار عالی باید باشه. هر چند به نظر من همه ی کار های این خواننده ی ایرانی عالیه. 
فریمن همانطور که در مصاحبه اش میگه به دو رشته ی بازیگری و خوانندگی خیلی علاقه داشته اما به دلیل اینکه در رشته ی کامپیوتر تحصیل کرده نتوانسته در بازیگری فعالیت داشته باشه.
مصااااااااااااااااحبه با فریمنه عزیز

فریمَن (Fariman) ، یکی از نوابغ موسیقی نوظهور ایران است. او به زبان انگلیسی آواز می خواند، و در چند کاری که ارائه کرده، سبک پاپ/راک را دنبال می کند. البته به گفته خود او، در سبکهای هاوس، جاز و بلوز نیز کار می کند.
فریمن فعالیت موسیقی حرفه‌ای خود را از هفده سالگی آغاز کرد. و گیتار آکوستیک (Acoustic guitar) را به عنوان اولین ابزار موسیقی خود انتخاب نمود و در زمانی که حدوداً بیست سال داشت، شروع به ضبط آهنگهای خود نمود.در طی چهار پنج سال گذشته، او موسیقی خود را به ایران و جهان عرضه نموده است، و اکنون در عرضه آهنگها و فن موسیقی خود به مرحله جدیدی رسیده است. او می گوید: “من به صورت حرفه ای، چهار، پنج سال است که موسیقى را شروع کرده ام، بدون هیچ استادى. نوازنده پیانو و گیتار، آهنگساز و تنظیم کننده، شاعر و خواننده هم هستم که در مورد هیچ کدام استادى نداشتم. یعنی از ۱۷ سالگی موزیک حرفه ای را شروع کرده و تا الان که ۲۵ سال دارم، فقط کار موزیک کرده ام.”

او می گوید “جان لنون” (John Lennon) ، خواننده، آهنگساز و شاعر معروف انگلیسی و برجسته موسیقی راک، زندگی او را تغییر داد... [ادامه]