کامران و هومن
2161 طرفدار
کامران و هومن هنرمند شماره 21 ویکی صدا می باشد
  • کامران و هومن

    عکس کامران و هومن
  • کامران و هومن

    عکس کامران و هومن
  • کامران و هومن

    عکس کامران و هومن

بیوگرافی

پیج های رسمی کامران و هومن:
Facebook.com/KamranHooman
Twitter.com/KamranHooman
Instagram.com/KamranHoomanOfficial

کامران و هومن متولد محله گیشا در تهران هستند.در کودکی به مونتریال کانادا مهاجرت کردند به همین دلیل به زبان فرانسوی مسلط شدند. آنها در یک مدرسهٔ فرانسوی زبان مشغول تحصیل شدند همزمان نیز مشغول به ادامهٔ یادگیری زبان فارسی شدند تا زبان مادری خود را نیز حفظ کنند.
آنها یک خواهر کوچکتر به اسم کتایون دارند که در موزیک ویدئوهای "کت من"، "من تو رو میخوام"، "اون با من" و "مثل خودت" ایفای نقش کرد و وی طراح داستان موزیک ویدیو فرشتهٔ نجات و وقتی کسی را دوست داری نیز بوده است ولی کار کتی امروزه به دور از هنر است و فارغ التحصیل رشته سونوگرافی میباشد.

کامران جعفری متولد ۴ آذر ۱۳۵۷ برادر بزرگتر هومن و فرزند بزرگتر خانوادهٔ جعفری است و در حال حاضر در شهر لس آنجلس در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند.
او از همان دوران نوجوانی علاقهٔ زیادی به موسیقی و خوانندگی داشت ولی به خواست پدر و مادرش اول تحصیلاتش را ادامه داد. کامران درسش را در کالج در رشته تکنسین خلبانی ادامه داد. بعد از اتمام تحصیلات با رامین زمانی آشنا شد. به دنبال این آشنایی، رامین زمانی گروه پرواز را به همراه کامران، فریدون و هنگامه تشکیل داد.
پس از مدتی گروه پرواز منحل شد و هر چهار عضو گروه به صورت مستقل به فعالیتهای خود مشغول شدند. بعد از جدایی از گروه پرواز، کامران با شهبال شب‌پره آشنا شد. شهبال شب پره وقتی علاقه استعداد او را دید علاقه مند شد تا او را به عضویت گروه خودش در آورد. کامران، هومن را به شهبال معرفی کرد. شهبال بعداز سنجیدن هومن با عضویت او در بلک کتز موافقت کرد وهر دو با هم به عضویت بلک کتز درآمدند.

هومن جعفری برادر کوچک‌تر کامران و متولد ۲ آذر ۱۳۵۹است و در حال حاضر در شهر لس آنجلس در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند.
در دوران تحصیلش در دبیرستان و دانشگاه در رشته ی تجربی،به دلیل... [ادامه]

آلبوم های کامران و هومن