سینا حجازی
555 طرفدار
سینا حجازی هنرمند شماره 97 ویکی صدا می باشد
  • سینا حجازی

    عکس سینا حجازی
  • سینا حجازی

    عکس سینا حجازی
  • سینا حجازی

    عکس سینا حجازی

بیوگرافی

www.facebook.com/sinahejazifans
www.sinahejazi.com/Sina-Hejazi.zip«سینا حجازی» با خواندن تیتراژ سریال «مسیر انحرافی» رسمی شد. یعنی وجهه یک خواننده رسمی را به خود گرفت و شاید او را بتوان عجیب‌ترین خواننده پرطرفدار و صاحب سبک لقب داد که در مدت زمان کوتاهی خودش و آثارش را به جامعه موسیقی معرفی کرده و در همین مدت کوتاه سر و صدای فراوانی به پا کرده است.

سینا هر ماه یک قطعه را به صورت اینترنتی منتشر می‌کند تا بلبشویی در بین اهالی موسیقی و دوستدارانش به پا کند. او در همه این سال‌ها فقط یک مصاحبه انجام داده و کلا از همکلامی با رسانه‌ها فراری است. مثل یار غار‌اش محسن چاوشی.
او در این باره که نمی‌خواهد آلبومی را منتشر کند هم اعتقادات و نظرات جالبی دارد. کلا آدم عجیبی ست و صحبت کردن با او هم کار چندان راحتی نیست. او سواد بالایی در موسیقی دارد و در پیگیری اثار جهانی هم دومی ندارد. چند روز پیش بود که قطعه «ماما» با صدای او منتشر شد. قطعه‌ای که حال و هوای عجیبی دارد و باید چند بار آن را گوش کرد تا به مفهوم جدی آن رسید. مفهومی که باز هم واحد نیست و تعابیر فراوانی را می‌شود از آن داشت.
«سینا حجازی» از نگاه دور و بری‌ها و دوستان صمیمی‌اش:
محسن چاوشی: در جوابت درباره سینا یک جمله از چارلی چاپلین می‌گویم: «من هر کاری کردم که مردم بفهمند، ولی آن‌ها فقط خندیدند…»
ایمان قیاسی: واقعا یک روز ایمان رو نبینم انگار یه چیزی رو گم کردم. سینا برای موسیقی ما به قدری نو است که مثل یک طرفار کار‌هایش را دنبال می‌کنم.
حسین صفا: سینا شخصیتی صادق و دوست داشتنی و در عین حال صادق دارد که مسیری را که انتخاب کرده را می‌توان بسیار محترم خواند. مسیری که قطعا چشم انداز جالبی خواهد داشت و برای ان می‌شود افق چشمگیری را متصور شد.

آلبوم های سینا حجازی