آرش Arash
آرش
نام های دیگر
خواننده بین المللی ایران
سن
42 سال

Arash Statusبرای تکمیل آرشیو آرش ما را همراهی کنید.

آلبوم های آرش

بیوگرافی آرش [ویرایش]

آرش لباف به تاریخ ۳ اردیبهشت سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمد. پدرش اصفهانی و مادرش اهل شیراز است ولی اصالت او به آذربایجان برمیگردد.

آرش تا سن ۱۰ سالگی را در ایران به سر برد و بعد از آن به همراه خانواده به اروپا مهاجرت کرد. و بالاخره در اواخر دهه ۸۰ از سوئد و شهر اوپسالا سر در آورد و بعد از ۵ سال و ۳ ماه به شهر مالمو نقل مکان کرد سپس در سال ۲۰۱۶ به دبی مهاجرت کرد و دلیل آن را نزدیکی به ایران می داند.

به دلیل اشتیاق زیادش به موسیقی، پس از رفتن به کالج، شروع به نوشتن موسیقی کرد. در ابتدا کار خود را در گروهی به همراهی کامرون کارتیو و چند تن دیگر آغاز کرد که در کلوپ‌ها و بارها می‌خواندند اما پس از آنکه آرش در موسیقی پیشرفت بیشتری کرد، سرانجام پس از تلاش فراوان نخستین آلبوم خود را در ۱ فوریه سال ۲۰۰۵ منتشر کرد. این آلبوم “آرش” نام داشت که خیلی هم موفق بود و آرش مستقیما در جدول‌های موسیقی تاپ ۱۰ سوئد شماره یک شد و پس از مدتی نیز در تمام اروپا به شهرت رسید و آلبوم او سومین آلبوم پر فروش شناخته شد. بعد از آن دومین آلبوم خود را یعنی تنها آلبوم ریمیکس خود را به نام "کراس فید" در سال ۲۰۰۶ منتشر کرد . در این آلبوم ریمیکس های آرش توسط دی جی ها و رادیو های مختلف بعلاوه ترانه ایران ایران وجود دارد.او سومین آلبوم خود را به اسم "دنیا "در ۲۶ سپتامبر ۲۰۰۸ منتشر کرد که البته در سال ۲۰۰۹ بعد از همکاری با آیسل(خواننده آذربایجانی) (در ترانه ای به اسم "همیشه always" در مسابقات یورووژن روسیه پس از نمایندگان نروژ و ایسلند به مقام سوم در جهان دست یافت)این آلبوم را دوباره در سال ۲۰۰۹ به نام "دنیا (دی لوکس ادیشن) (Donya (Deluxe Eddition" که تفاوتش با آلبوم دنیا فقط در مورد اضافه شدن آهنگ always و ۶ ریمیکس متفاوت از آهنگ های آلبومش بود منتشر کرد.وی در می ۲۰۱۱ در دبی با بهناز انصاری ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۲ صاحب دو دوقلو یکی پسر ویکی دختر به نام های داریان و دنیا شد. در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۴ چهارمین آلبوم خود را به...

بیشتر...