کانال تلگرام ویکی صدا

جدیدترین ترانه ها را از کانال تلگرام ویکی صدا
حمید طالب زاده Hamid Talebzade
حمید طالب زاده
نام های دیگر
سن
45 سال

Hamid Talebzade Statusبرای تکمیل آرشیو حمید طالب زاده ما را همراهی کنید.

آلبوم های حمید طالب زاده

بیوگرافی حمید طالب زاده [ویرایش]

 

حمید طالب زاده در ۱۹فروردین ماه 1355 در تهران متولد شد.

وی بزرگ شده و ساکن تهران می یاشد ولی اصالت حمید طالب زاده آذری می باشد چون پدر بزرگ های حمید اهل ارومیه و زنجان بوده اند . او خوانندگی رو از هفت سالگی شروع کرد.در چهارده سالگی وارد دوره جدید از خوندن شد و از بهمن ماه 1376 فعالیت هنری خودش رو آغاز کرد.اولین آلبوم حمید اسفند ماه 1379 منتشر شد که "ندای عاشقانه" نام داشت.

دومین آلبوم او "چیکار کنم" هستش  در شهریور 1382 وارد بازار موسیقی شد. یک سال بعد در تاریخ5 شهریور 83 با دکتر نداروحی ازدواج کردند و خرداد91 صاحب پسری به اسم کیا شدند.

رنگ مورد علاقه ی حمید طالب زاده، نارنجی است و ایشون سازهای گیتار و تمبک رو می نوازند.دارای یک برادر بزرگتر به نام علیرضا که در رشته ی ورزشی (کاراته) فعالیت می کند و خارج از ایران زندگی می کند،است و دارای یک برادر کوچکتر به نام عماد هست که ایشون هم در زمینه ی خوانندگی فعالیت می کنند.(آهنگ اگه یه عاشق رو با هم اجرا کردند) و یک خواهر به نام مهناز طالب زاده دارد. برای گرفتن مجوز البوم سومش خیلی تلاش کرد ولی موفق نشد.

حمید طالب زاده به دلیل ادامه فعالیت خوانندگی و تحصیل همسرش ابان سال 91 برای همیشه ایران رو به مقصد امریکا ایالت فلوریدا ترک کرد.

بیشتر...