ماهان بهرام خان Mahan Bahram Khan
ماهان بهرام خان
نام های دیگر
سن
32 سال

Mahan Bahram Khan Statusبرای تکمیل آرشیو ماهان بهرام خان ما را همراهی کنید.

آلبوم های ماهان بهرام خان

بیوگرافی ماهان بهرام خان [ویرایش]

زندگی نامه (بیوگرافی)ماهان بهرام خان در ۲۰/آبان/۱۳۶۶ در بابل متولد شد.ماهان از سن ۱۱ سالگی با نوازندگی پیانو پا به عرصه موسیقی گذاشت و با کمک استاد پیانو خود با تئوری پیانو و موسیقی آشنا شد.ماهان بهرام خان از سال ۱۳۸۴ با کار در گروه ۰۱۱۱ به عنوان خواننده R&B، آهنگساز و تنظیم کننده پا به دنیای حرفه ای موسیقی گذاشت و پس از ۳ سال همراهی با این گروه اولین آلبوم مستقل خود را روانه بازار کرد.اولین آلبوم رسمی ماهان با عنوان " من هنوز ... " در تابستان سال ۱۳۸۷ با آهنگسازی و تنظیم های خودش و با سبک R&B و پاپ در شهر بابل ساخته شد.[۱]این آلبوم که ماهان بهرام خان را پدیده موسیقی عنوان کرد . نظر خیلی از کارشناسان را به خود جلب کرد و باعث شناخته تر شدن ماهان بهرام خان بین موزیسین ها و مردم شد.

 

آلبوم هاخاطرات مرده (۱۳۸۴ - همراه با گروه ۰۱۱۱)تمام نشدنی (۱۳۸۵ - همراه با گروه ۰۱۱۱)من هنوز (۱۳۸۷ - مستقل)۰۱:۱۱ (در حال تولید - مستقل)

 

تک آهنگ هاآرزو (بهار ۱۳۸۹)حرکت اول (تابستان ۱۳۸۹)

 

آهنگسازی و تنظیم (برای دیگران)کاش بودی (مجتبی و اشکان و آرش - ۱۳۸۷)عشق من (DJ فرشاد و اشکان کول - ۱۳۸۸)برگرد (حسین، اشکان، اشکان کول - ۱۳۸۸)دیگه دستامو نگیر (هومن سودمند - ۱۳۸۹)بغض (هومن سودمند - ۱۳۸۹)بگو عشقم (هومن سودمند - ۱۳۸۹)خواب دیدم (هومن سودمند - ۱۳۸۹)موافق (علی طلائی - ۱۳۹۰)

بیشتر...