تغیرات اعمال شده

\nپیروز خواننده سرشناس موسیقی پاپ فارسی است پیروز پاینده آزاد متولد اردیبهشت  1965 ۱۳۴۴ (۱۹۶۵ (می ب ل ی )) در بیمارستان صادقیه تهران است. او در د 1977 ۱۹۷۷ برای ادامه تحصیلات اش به سا نفرانسیسکو آ ت یک جازیست شود که موفق هم شد. وی با گروه شش و هفت که با حضور ابی حمیده و چند خواننده دیگر همراه بود کار خود را آغاز کرد، تا اینکه به عنوان خواننده، ترانه سرا و آهنگساز به بلک کتز پیوست. پیروز در سال ۱۹۹۸ از بلک کتس جدا شد و فعالیت هنری خود را به تنهایی ادامه داد. پیروز هم اکنون در شهر لوس آنجلس زندگی می کند. او چندی پیش با نازی سهلی ازدواج کرد.

ویرایش مبداء ویرایش توسط saeed21 در ۱۳۹۰/۱۱/۰۴

پیروز خواننده سرشناس موسیقی پاپ فارسی است پیروز پاینده آزاد متولد اردیبهشت  1965 میباشد.وی در سال 1977 برای ادامه تحصیلاتش به امریکا رفت و هم اکنون در شهر لوس آنجلس زندگی می کند.او چندی پیش با نازی سهلی ازدواج کرد.


ویرایش مقصد ویرایش توسط linax464 در ۱۳۹۴/۰۳/۲۰

پیروز پاینده آزاد متولد اردیبهشت ۱۳۴۴ (۱۹۶۵ (میلادی)) در بیمارستان صادقیه تهران است. او در دسامبر ۱۹۷۷ برای ادامه تحصیلات اش به سانفرانسیسکو آمریکا آمد. او می‌خواست یک جازیست شود که موفق هم شد. وی با گروه شش و هفت که با حضور ابی حمیده و چند خواننده دیگر همراه بود کار خود را آغاز کرد، تا اینکه به عنوان خواننده، ترانه سرا و آهنگساز به بلک کتز پیوست. پیروز در سال ۱۹۹۸ از بلک کتس جدا شد و فعالیت هنری خود را به تنهایی ادامه داد. پیروز هم اکنون در شهر لوس آنجلس زندگی می‌کند.


از
به
ویرایش توسط linax464 در ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
ویرایش توسط saeed21 در ۱۳۹۰/۱۱/۰۴