سروش Soroush
سروش
نام های دیگر
سن
سال

Soroush Statusبرای تکمیل آرشیو سروش ما را همراهی کنید.

آلبوم های سروش

بیوگرافی سروش [ویرایش]

سال 1384 آلبومی با عنوان " شوق نفس" در خارج از کشور منتشر شد که با استقبال مناسبی نیز از سوی مخاطبان مواجه گشت . این مجموعه که با صدای " سروش " خواننده ساکن دبی عرضه شده بود توانست وی را به شهرت خوبی برساند . این خواننده بر خلاف سایر خواننده های خارج نشین در اولین گام نخستین کلیپش را در جنوب ایران ساخت و همان کلیپ قابل قبول و پخش مکررآن از چند شبکه ماهواره ای یکی از دلایل جذب مخاطب به سوی وی شد .

سروش چندین کلیپ دیگر در دبی و ایران و حتی لندن نیز ساخت. وی در سال 87 دومین آلبومش را نیز با عنوان " گنجینه " انتشار داد که آن مجموعه نیز آلبوم قابل دفاعی بود گرچه به مانند مجموعه نخستش با اقبال روبه رو نشد . .

شایان ذکر است سروش در هر دو آلبومش با هنرمندان فراوانی چه در ایران و دبی و لس آنجلس همکاری کرده است ، که عبارتند از :جهانبخش پازوکی ، بابک رادمنش ، حسن شماعی زاده ، محمد حیدری ، منوچهرچشم آذر ، هما میرافشار ، کاظم عالمی ، بهروز صفاریان ، مهدی یراحی ، جواد شریف پور ، پیام هوشمند ، بابک صحرایی ، محمد فراهانی، بارون رادمنش ، مهرداد بزرگ امید ، پوریا نیاکان ، شهرام فرشید ، حمید دریایی ، مرجان راد و هدی .

این خواننده بر خلاف همکارانش در کنسرتهایی که در دبی برگزار کرده است از حضور نوازندگان داخلی بهره برد .

اما سروش پس از ارائه دو آلبوم در خارج از کشور، تصمیم گرفت ادامه فعالیت حرفه ای خود را به صورت مجاز در ایران پیگیری نماید . حال این خواننده شیرازی آلبومی را با همکاری هنرمندان داخلی تهیه کرده و این مجموعه بزودی به صورت مجاز منتشر خواهد شد .

با توجه به اینکه وی جزو خوانندگان توانمند و خوش صدای و پذیرفته شده از جانب مخاطبان انبوه موسیقی پاپ محسوب می شود ، می توان انتظار داشت وی بتواند به عنوان یکی از خوانندگان موفق در این عرصه در داخل کشور به فعالیت بپردازد .

لازم به ذکر است طی چند سال اخیر، قطعه شوق نفس ( یه دنیا ) با صدای سروش چندین بار از برنامه جمعه ایرانی رادیو ایران...

بیشتر...