کانال تلگرام ویکی صدا

جدیدترین ترانه ها را از کانال تلگرام ویکی صدا
تن به 10 Tan Be 10
تن به 10
نام های دیگر
سن
سال

Tan Be 10 Statusبرای تکمیل آرشیو تن به 10 ما را همراهی کنید.

آلبوم های تن به 10

بیوگرافی تن به 10 [ویرایش]

تن به 10 به معنای یک نفر در مقابل 10 نفر است. نه تنها تو رپ بلکه تو مرام و معرفت و زندگی...ولی تو رپ زمانی شکل میگیره که چند یک یا چند رپر مستقل با هم جمع بشن و روی یه آلبوم به سبک گنگ کار کنن که این گروه از 6 اردیبهشت ماه 86 به بعد اینکارو انجام دادند. امیر ام ها از کشور آلمان و مهدی آلفا و رضا موتی از گروه دیوار ریکوردز و علی 10 و بقیه هم از جاهای مختلف کشور تو این گروه هستند. بعد آلبوم اول قرار شد از حالت اتحاد خارج بشن و به یه گروه بزرگ تبدیل بشن. در همین راستا بعضی از گروه ها کار خودشون رو ترک کردن و تن به 10 به چهار نفر نزول کرد(امیر ام ها-علی10-مهدی آلفا و رضا موتی). بعد مدتی علی10 یه آلبوم فوق العاده به نام(رهبر رپ) روانه سایت های رپ کرد که البته کارشم بد نبود و حال کردیم . بعد این آلبوم تا 1 سال تن به 10 خاموش شد و بعد از گذشت یک سال با دلایلی نا معلوم دوری از رپ با آهنگ برگشتیم به رپ فارسی برگشتند. آهنگهای زیبایی هم مثل شماره نمیدی-4 زبون زنده دنیا-عشق چتی و ... اجرا کردند. بعد کار آخر دو نفر با نامهای پرهام سزار و پوریا شارلاتان به گروه اضافه شدند و در آهنگ بای بای هم به رپ فارسی اضافه شد.

علی10:متولد 10 شهریور 1363 در تهران است. چون به موسیقی خیلی علاقه داشت رفت دنبال گیتار ولی بعد مدتی گیتار رو ول کرد و رفت سراغ درام. با داداش کوچیکش رضا موتی یه گروه به اسم پارکینسون تشکیل داد و به زدن درام مشغول شد. بعد یه مدت شروع به شعر نویسی قوی کرد و با نوشتن تکستهای قوی توانست عضو دیوار ریکوردز شودآشنا و بعد هم با اتحاد تن به 10 آشنا شد و شروع به کار کردن روی این ارتش قوی رپ فارسی شد.

امیر ا ام ها:متولد 3 مرداد 1364 بعد از مدتی کار در ایران به آلمان رفت و در سالهای 2000-2001 با گروهی متشکل از 6 نفر شروع به کار در زمینه رپ میکنه و چند ویدئو کلیپ مشت که هیچ کدوم رو سایت نیومد درست میکنن. حدود 5 سال به بیت سازی و میکس کردن در کنار چندتا رپر خارجی مشغول شد ولی بعد مدتی با یه رپر ایرانی...

بیشتر...