نفرت ازشاهین نجفی

سهیل نجفی در ۱۳۹۴/۰۵/۱۹

خیلی هارودیدم ودیدیدکه ازاین شخصیت متنفراندکه البته هرکدومشونم به دلایل مختلفی نفرت دارن که بهتره یه مروری بکنیم که چرا؟وآیادرسته؟
خب اولیش روازماجرای خودم ودوستم شروع میکنم دوستم توی گوشیش ترانه های شاهین نجفی داشت بعدازیه هفته بحث سرشاهین نجفی شدکه دیدم داره بهش فحش میده اولش خب خیلی متعجب شدم ولی بعدش ازپرسیدم توکه تیه هفته پیش ترانه هاشوداشتی وطرفدارش بودی حالاچی شده؟
بهم گفت (تاهفته پیش نمیدونستم که شاهین نجفی شیطان پرسته)خب این حرفش واقعا عصبانیم کردکه ازواقعیت بیخبره گفتم چرا؟گفت(نمیدونم)ببینیدمتاسفانه دراین باره جهل ونادانی داره به همه میگه چیکارکنن کسی نیس بگه اول بروببین موضوع ازچه قراره بعدقضاوت کن.
جالب بودیکی دیگه کامنت گذاشته بودکه من نمیدونم درموردشاهین نجفی چیکارکنم آیاترانه هاشوداشته باشم ویانه؟
خب ایشون یه کلیپ دیده بودیه آخوندفقط گفته بود(حرامه)همین حرام خودش عجیبه خب ولش میکنم این آخوندعزیزرو درادامه اش هم این آقاگفته بود(خلاص دیگه شاهین نجفی آدم نیس)خب این درسته؟
عزیزه من یه نفرگفت حرامه دونفرگفت حرامه خب این مخالفانش هستن شماپیشه موافقان وطرفدارانش هم برویه پرس وجویی بکن بعدقضاوت کن.
خب یکی هم میگه من وقت این کاراروندارم پس عزیزه من وقتشونداری اصلافکرشوهم نکن تاباجهل ونادانیت بقیه رونادان نکنی.
یکی دیگه بودمیگفت ازشاهین نجفی بدم میادپرسیدم چرا گفت(چون یه ترانه ای ازش شنیدم ازصداش خوشم نیومد)واقعاتاسف خوردکه چرااینجوریه؟
خب بگوعزیزم توکه بایه ترانه اونم نه ترانه صدای شاهین نجفی میای نظرمیدی واقعااین درسته؟
توکه اینجوری قضاوت میکنی اصلا بهش فک نکن ویاحتی فک کن این شخص رونمیشناسی.
بله سروران این چنین شده که شاهین نجفی شده واسه خیلی ها مثله جن ویاشیطان پرست ویاصدای خیلی بد و ده ها لقب های زشت که همش برگرفته از جهل و نادانی خیلی هاست.

samickm در ۱۳۹۴/۰۵/۲۹

بلغورخوریه خوبی بود
من یه سوال دارم !
میگم این طرفدارای این یارو چرا اصرار دارن بگن که شاهین شیطون پرست نیست ؟
برو عمو جون اول ملخ خوری تو بذار کنار بعد بیا واسه ما سخنرانی کن :|

zede hal در ۱۳۹۵/۰۶/۲۰

ببین آقا سهیل درسته ما تو جامعه مشکل زیاد داریم .اکثر مردم تو سختی زندگی میکنن.شاهین نجفی تو آهنگاش از مشکلات مردمم حرف میزنه.اما توهین به مقدسات مردم کار خیلی کثیفیه.به نظر من شاهین نجفی یه عقده ای روانیه که از سگم کمتره.

محمد ملتجی در ۱۳۹۵/۰۹/۱۷

شاهین نجفی با مرور مشکلات جامعه قصد ورود به زندگی مردم رو داره و در عین حال با همون آهنگا قصد تضعیف دین و ایمانشونه هم داره و میخواد با این کار دین رو دلیل مشکلات جلوه بده و این اصلا کار مناسبی در هنر موسیقی نیست که مقدسات افراد رو بخوای زیر سوال ببری.من خودم شخصا اکثر آهنگاشو شنیدم و واسه اون شخصی که گفته صداش بده متاسفم چون شاهین صدای فوق العاده ای برای سبکش داره و آهگسازیاش و تنظیماش هم فوق العادس اما هیچکس نمیتونه بخاطر اینها توهین به دینشو قبول کنه.

mohmmadr5651 در ۱۳۹۹/۰۲/۰۲

هیچ کسی 100% خوب نیست در کل ما طبق دیده ها و شنیده هامون نظر میدیم و اون چیز هایی که از بچگی کردن تو مغزمون؛ طبیعیه که یک عده از شاهین نجفی متنفر باشن هر چند منم مخالف بعضی از کارای این آقا هستم(هر چند فرقی نداره من کجا و آن کجا) ولی تا کار هاشو پیگیری نکنی نمیشه شناختش همینجور الکی که نمیشه یک شیخی بگه حرامه ما هم بگیم باشه باید مطالعه کرد و فهمید دلیلش منطقیه یا نه؟

Displaying 1-5 of 1 result.

برای ارسال پاسخ ورود یا ثبت نام کنید