کانال تلگرام ویکی صدا

جدیدترین ترانه ها را از کانال تلگرام ویکی صدا
اخبار «کجایی» با صدای «محسن چاوشی» و همخوانی «سینا سرلک» منتشر شد
کاور ویکی صدا – خواننده آلبوم «پاروی بی‌قایق» جدیدترین اثر خود را برای تیتراژ سریال «شهرزاد» منتشر کرد.

«کجایی» با صدای «محسن چاوشی» و همخوانی «سینا سرلک» منتشر شد 2220

  • ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ ; توسط : a.n.ir

photo_2015-11-15_10-27-54.jpg

ویکی صدا – خواننده آلبوم «پاروی بی‌قایق» جدیدترین اثر خود را برای تیتراژ سریال «شهرزاد» منتشر کرد.


به گزارش سایت «موسیقی ما»، محسن چاوشی جدیدترین اثر خود به نام «کجایی» را با ترانه، موسیقی و تنظیم خودش دقایقی پیش برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داد تا پس از قطعاتی چون «همخواب»، «به رسم یادگار» و ...، این قطعه جدیدترین اثر چاوشی برای سریال «شهرزاد» باشد.

چاوشی که در حال تولید و تکمیل آلبوم جدیدش است، از قسمت پنجم سریال «شهرزاد» با آثارش، ورودی قوی به این مجموعه را به عنوان خواننده دارد و پس از استقبال از قطعاتی که برای این سریال در هفته های گذشته ساخته و منتشر کرده، قرار است قطعه «کجایی» به عنوان تیتراژ این سریال استفاده شود.

سینا سرلک نیز پس از همخوانی در قطعه «مینا» این بار نیز در این اثر بخش‌هایی از «کجایی» را در پارت دوم این قطعه با چاوشی همخوانی کرده است.

سرلک پیش از این در گفت‌وگو با «موسیقی ما» درباره این اثر و همکاری مجدد با چاوشی گفته بود: «این موزیک، به سرعت جاىِ خود را در میانِ مردم باز خواهد کرد و هرکس این کار را یکبار بشنود، این کار را زمزمه خواهد نمود. محسن چاوشى هنرمندِ با هوش و توانایی‌ست و نبضِ موسیقایىِ جامعه و مردم را بسیار خوب می‌شناسد و به همین دلیل است که در ژانرِ کارِ خودش، بسیار موفّق است .رفاقت با مُحسن برایم دلنشین است. چون از او چیزى جُز انسانیّت و مِهر ندیده‌ام و همیشه برایش بهترین‌ها را آرزو دارم.»

«شهرزاد» با نقش‌آفرینی چهره‌هایی چون ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، علی نصیریان، مصطفی زمانی، ابوالفضل پورعرب و... و کارگردانی «حسن فتحی» یکی از سریال های پرطرفدار شبکه خانگی است.

داستان شهرزاد، با نقش‌آفرینی محوری ترانه علیدوستی، عاشقانه‌ای است که در تهران دهه ۳۰ و ۴۰ روایت می‌شود.

هم اکنون و همزمان با انتشار و توزیع قسمت پنجم سریال «شهرزاد»، می توانید قطعه «کجایی» را با صدای محسن چاوشی و ترانه، موسیقی و تنظیم خود این هنرمند، به صورت اختصاصی در تماشاخانه سایت «موسیقی ما» گوش و دانلود کنید.
هنرمندان : محسن چاوشی , سینا سرلک

نظرات : ویکی صدا – خواننده آلبوم «پاروی بی‌قایق» جدیدترین اثر خود را برای تیتراژ سریال «شهرزاد» منتشر کرد.

    No results found.

برای ارسال نظر در ویکی صدا می بایست ورود یا ثبت نام کنید.