کانال تلگرام ویکی صدا

جدیدترین ترانه ها را از کانال تلگرام ویکی صدا

قوانین کلی و شرایط استفاده ازامکانات و مطالب  ویکی صدا

بسیار خوشحالیم که وبسیات ما را برگزیدید و در جهت بهتر شدن آن فعالیت میکنید. ویکی صدا اولین مرجع آزاد موسیقی ایرانی است که تمام و کمال توسط کاربرانش گسترش پیدا میکند. قوانین ذیل برای دسترسی و استفاده هرچه بهتر کاربران وضع شده است که همه‌ی کاربران و مدیران بایست طبق آن عمل کنند، در غیر این صورت مدیران سایت این حق را دارند که محتوای ایجاد شده و دسترسی به سایت را برای کاربران متخلف قطع نمایند.
اگر پیشنهاد و انتقادی به این قوانین دارید همواره از طریق ایمیل وبسایت با ما در میان بگذارید.
یک: کاربران برای عضویت در سایت از نام کاربری مناسب استفاده کنند. استفاده از کلمات رکیک و توهین آمیز نسبت به اشخاص، گروه ها و سازمان ها در نام کاربری مجاز نیست.
دو: از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. ایجاد بیشتر از یک اکانت توسط یک نفر تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده اینگونه موارد تمامی اکانت های کاربر متخلف بسته و در اولین فرصت دسترسی آن شخص به سایت قطع خواهد شد.
سه: همواره کاربران باید صحت و سقم داده های وارد شده را کنترل نمایند. ورود اشتباهی و غیر واقعی اطلاعات چه سهواً و چه عمداً تخلف محسوب شده و موجب کسر امتیاز و در صورت تدام اخراج کاربر خواهد شد.
چهار: در هنگام ورود داده ها اعم از « صوت، تصویر، عکس، نام هنرمند،بیوگرافی، متن ترانه، جزئیات ترانه و غیره» بکار بردن املای صحیح کلمات و جملات فارسی و انگلیسی الزامی میباشد. تکرار این عمل منجر به کسر امتیاز کاربر و حتا اخراج کاربر خواهد شد.
پنج: اضافه کردن آهنگ، ویدئو، عکس و مطالبی که حاوی توهین مستقیم یا غیرمستقیم به مقدسات، افکار، ایدئولوژی و اشخاص و یا داده های مذکور، حاوی محتوای پورنوگرافیک باشند غیر مجاز است و با متخلفین به صورت جدی برخورد خواهد شد.
شش: در نظرات ارسالی، احترام به کاربران و هنرمندان و حفظ شأن انسانی مهمترین اصل میباشد. انتقادات باید به صورت محترمانه و عاری از هرگونه توهین و تهدید باشند. همچنین سایت فرهنگی ویکیصدا مکانی برای تبادل نظریات سیاسی، اجتماعی و دینی نیست و در صورت مشاهده و گزارش این نظرات و کامنت ها با فرد متخلف برخورد خواهد شد. به خاطر داشته باشید استفاده نابجا از گزینه «گزارش مطلب توهین آمیز» نیز باعث کسر امتیاز از کاربران میشود.
هفت: نظرات به زبان فارسی باید به صورت رسم الخط فارسی ( به به صورت فینگیلیش) و نظرات انگلیسی با رسم الخط لاتین باشند. در صورت مشاهده خلاف این اصل، مدیران مختار به پاک کردن نظرات کاربران و همچنین کسر امتیاز از کاربر متخلف میباشند.
هشت: قسمت نظرات مکانی برای پیشنهادات، انتقادات و همچنین سوالات در باره وبسایت نیست. نظرات و ابهامات خود را از طریق ایمیل وبسایت با ما در میان بگذارید. قسمت نظرات مکانی برای ارسال لینک، تبلیغات وبلاگ و یا وبسایت های دیگر نیست همچنین رد و بدل شماره تلفن، ایمیل و رتبه بندی هنرمندان در نظرات غیر مجاز است.
مطالب و پیغام خصوصی که در ویکی صدا رد و بدل میشوند در صورت گزارش تخلف میتوانند مورد بررسی قرار گیرند، در صورت مشاهده کلمات رکیک، تبلیغات، توهین و همچنین سوء استفاده از اختیارات کاربری، اکانت کاربر متخلف بسته خواهد شد.
نه: اگر خواننده و هنرمندی با سیاست های صرفاً فرهنگی ویکی‌صدا تضاد داشته باشد، مدیران می‌توانند همواره کلیه اطلاعات آن شخص را برای همیشه حذف نموده و کاربران اجازه ندارند آن هنرمند را به لیست ویکی‌صدا اضافه نمایند یا اطلاعات وی را تکمیل کنند.
ده: با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت صحت اطلاعات جمع آوري شده در سايت بکار رفته است اما نميتوان دقت و صحت آنها را به دلیل آزاد بودن وبسایت و مشارکت کاربران در تکمیل آن، تضمين يا ادعا نمو‌د. بنا بر اين سايت ویکی صدا هيچگونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از سايتها ، اشخاص و يا شرکت‌ها را به عهده نمي‌گيرد.
یازده :استفاده ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. ویکی صدا تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.
دوازده: مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط سايت ادعا و يا تضمين نمي‌شود.
سايت ویکی صدا، جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه سايت ویکی صدا، هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان مي‌باشد.
سینزده: سایت ویکی صدا به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به «ویکی صدا» مي باشد.
چهارده: ارائه خدمات يا نرم افزار هاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم،سايت ویکی صدا مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.
پانزده: فعالیت در ویکی صدا نیز همواره باید در سایه قوانین جمهوری اسلامی ایران و احترام به آن باشد.
ویکی صدا این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که عضویت کاربرانی را که قوانین ویکی صدا را نقض کنند در هر زمان پایان بخشد و دسترسی آنها را به سایت غیر فعال کند.